Speciální nabídka

Nabídka na nákup zlata od partnera akce Golden Gate:

Jednorázová investice – nákup libovolného množství zlatých či stříbrných slitků – sleva 0,5% u celkové částky.

Spořící program do vyšších slitků zlata – sleva 2% z manipulačního poplatku (normálně činí poplatek 5%, po slevě 3%). Tzn. Nádherná sleva ve výši 40%.  Příklad. Pokud si chce člověk spořit do slitků unce zlata (výborná cena a likvidita), tak minimální cílová částka činí 500 000,- Kč. Manipulační poplatek činí normálně 5%, tzn. 25 000,- Kč. Po slevě díky akci RD bude poplatek o 2% nižší, klient tedy ušetří 10 000,- Kč. Lístek jej stojí 5900,- tzn. Jde na akci světového formátu zdarma, mnoho důležitého se dozví a zhodnotí to a ještě ušetří na poplatku 4 100,- Kč. Poplatek je nezbytný k tomu, abychom vůbec mohli spravovat účet klienta a nakupovat mu unce zlata na splátky. Klient tak oproti jednogramovému slitku ušetří na každém gramu zlata cca 450,- Kč. Pokud je to tedy klient, který chce zlato, nemá volné finanční prostředky a dává mu smysl spořit, je toto jedinečný program. Nemá jinou šanci dostat se ke zlatu za takovéto ceny, pokud má pouze 2000 či 3000,- Kč měsíčně na své investice. Výhoda je rovněž ta, že si průměruje cenu. To ocení zejména při korekcích jako je tato.

Spořící program do vyšších slitků stříbra – sleva 2% z manipulačního poplatku (normálně činí poplatek 6%, kvůli DPH, po slevě 3%). Tzn. Nádherná sleva ve výši 33%. Příklad podobný jako u unce s tím rozdílem. Že spoří do slitku o váze 1 kg, poplatek v základu stojí 30 000,- Kč vč. DPH a rovněž ušetří stejných 10 000,- Kč. Výhody jako u spoření do zlata.

Sleva se poskytuje oproti platné vstupence

Novinky a aktuality

27.01.2012

Informace pro účastníky

Registrace na seminář začíná v 8 hodin, samotný seminář pak startuje v 9 hodin. Přestávka na oběd je naplánována od 12:30 do 13:30 hodin. Po skončení semináře kolem 17. hodiny bude následovat autogramiáda nových knih Kena McElroye a Blaira Singera. Konec akce bude v 18 hodin. Akce bude simultánně tlumočena do češtiny, staničky se sluchátky budou k vyzvednutí u vchodu do sálu.

Do Kongresového centra se nejsnáze dostanete metrem trasy C - stanice Vyšehrad či tramvají – zastávka Svatoplukova. Pro seminář budou otevřeny vchody č. 2 a 3. Při jízdě automobilem sjeďte z ulice 5. května směrem ke Kongresovému centru a využijte podzemních garáží. Podrobné informace o dopravě najdete na stránkách www.kcp.cz/cz/navstevnik-dostupnost.


27.01.2012

Ceny vstupenek

Vstupenky na akci mohou lidé zakoupit až do nedělního rána v síti TicketStream. Ve spolupráci s partnerem - deníkem E15 - přinášíme aktuálně vstupenku jen za 2 900 Kč při zadání slevového hesla E15. Na místě pak budou vstupenky k zakoupení za plnou cenu 5 900 Kč.

27.01.2012

Křest nových knih

Poradci na semináři své nové knihy v češtině, které vydalo nakladatelství incommunity – Mistrovství v investování do realit od Kena McElroye a Ovládněte svůj vnitřní hlas od Blaira Singera. Více najdete v programu akce.


18.01.2012

Vstupenka na seminář 1+1 zdarma

Ve spolupráci s mediálním partnerem deníkem E15 Vám přinášíme akci 1+1 vstupenka zdarma! Při zadání hesla „E15“ na TicketStreamu získáte vstupenku 1+1 za cenu 5 900 Kč. Těšíme se na Vás na semináři!

30.09.2011

Simultální překlad

akce bude simultánně tlumočena do češtiny

19.09.2011

Vítejte na nových www stránkách

Vítejte na nových stránkách věnovaných Rich Dad Semináři.


You need to upgrade your Flash PlayerThis is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.

You need to upgrade your Flash PlayerThis is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.